DJ na urodziny, osiemnastkę, Andrzejki, Sylwestra, karnawał, studniówkę…

DJ na urodziny, 18-stki, czterdziestki, pięćdziesiątki, jubileusze itp.

Organizujesz swój jubileusz czy urodziny w lokalu? Nie zapomnij o oprawie muzycznej przyjęcia! DJ Talar zapewni doskonałą muzykę dopasowaną do Twoich gości.

DJ na Osiemnastki

18-ste urodziny ma się raz w życiu! Zobacz imprezy prowadzone przez DJ Talar!
DJ na Andrzejki

Andrzejki – kiedyś wróżby andrzejkowe miały charakter wyłącznie matrymonialny i przeznaczone były dla niezamężnych dziewcząt (męskim odpowiednikiem andrzejek były katarzynki). Początkowo andrzejki traktowano bardzo poważnie, a wróżby odprawiano tylko indywidualnie, w odosobnieniu. W czasach późniejszych przybrały formę zbiorową, organizowaną w grupach rówieśniczych panien na wydaniu, zaś współcześnie przekształciły się w niezobowiązującą zabawę gromadzącą młodzież obojga płci. Zapraszamy do obejrzenia zabawy andrzejkowej prowadzonej przez zespół muzyczny Talar:


DJ na Sylwestra

Sylwester – samo święto pożegnania starego i powitania Nowego Roku narodziło się dopiero na przełomie XIX i XX wieku. Początkowo obchodzono je tylko w bogatszych warstwach społeczeństwa, stopniowo zwyczaj przedostawał się do życia uboższych ludzi. Zespół TALAR lub DJ TALAR prowadząc sylwestra wybiera Króla i Królową balu, prowadzi urozmaiconą biesiadę sylwestrową z gośćmi – gramy zróżnicowany repertuar, a Nowy Rok witamy 24 fanfarami śpiewając „Jest taki dzień”.


DJ na Karnawał

Karnawał to czas zabaw i tańców przypadający na miesiące: styczeń, luty i marzec.
Na świecie z okazji karnawału odbywa się wiele hucznych imprez, np. w Rio de Janeiro. Jako profesjonalny zespół możemy zaproponować atrakcje godne tych hucznych imprez, takie jak występy na bębnach, fajerwerki itp.
Najtańszą opcją na zabawę karnawałową jaką proponujemy jest dj Talar śpiewający/wodzirej grający dynamicznie, bez smęcenia, mało przerw, dużo muzyki. Na większe bale karnawałowe proponujemy cały nasz skład 3 osobowy (zdjęcia oraz filmy na stronie).
Podczas zabawy karnawałowej tradycyjnie wybiera się królową oraz króla balu. Dodatkowo nasz wodzirej prowadzi zabawy biesiadne karnawałowe przy stole, aby rozruszać towarzystwo.


DJ na Studniówkę

Potoczna nazwa balu przedmaturalnego, który odbywa się w przybliżeniu sto dni przed rozpoczynającymi się w maju maturami.

Zespół muzyczny Talar co roku gra na studniówkach organizowanych dla maturzystów z województwa Kujawsko-Pomorskiego, a w szczególności z Bydgoszczy i Torunia. Na małe studniówki oferujemy opcję samego dj’a/wodzireja śpiewającego oraz miksującego muzykę. Na większe studniówki proponujemy zespół w pełnym 3 osobowym składzie, tak jak Państwo mogą zobaczyć na filmach. Pierwszym tańcem jest polonez, który tańczą maturzyści z zaproszonymi osobami towarzyszącymi oraz niekiedy nauczycielami.