Współpracujemy z najlepszymi – możliwość gościnnych koncertów na Twoim weselu

Zespół TALAR współpracuje z wieloma zespołami Disco Polo, np. Dejw, Cliver – istnieje możliwość gościnnych występów na państwa weselu tych gwiazd Disco Polo wraz z zaszym zespołem – zapraszamy do kontaktu.

Dejw

Zespół DEJW został założony w 2015 roku w Wyszkowie (woj. Mazowieckie) przez Dawida Kuleszę – lidera zespołu. Zespół zasłynął takimi utworami jak:  Petarda, Dołeczki, No Chętnie, Pani w Kabaretkach, Malinowy Smak.
Ostatnia produkcja formacji, to piosenka pt. O Pani Ma, która w szybkim tempie przypadła do gustu fanom zespołu oraz słuchaczom w całej Polsce.

Zespół Cliver


Grupa muzyczna CLIVER została założona w 2002 roku z inicjatywy Cezarego Hajdackiego, głównego twórcy muzyki i tekstów oraz aranżacji piosenek. Pierwotnie zespół tworzyli: Czarek Hajdacki i Darek Szczepański, pół roku później dołączył do nich Arek Spociński, a w 2005 roku jego szeregi wsparł Jarek Szmigielski. Dobór imion jest czystym dziełem przypadku, dzięki czemu nie trudno zapamiętać jego skład. Grupa CLIVER zaistniała na rynku muzycznym dzięki udziałowi w castingu zorganizowanym przez zespół WEEKEND w 2006 roku. Ich zmagania zostały zarejestrowane w programie „Uwaga. Kulisy sławy” emitowanym przez stację TVN. Właśnie w tym czasie powstała piosenka „Chodź kochanie (reaktywacja)”, której słowa i muzykę napisał Cezary Hajdacki (pierwsza wersja: „Chodź kochanie (odstaw wszystko)”) pod korektą Radosława Liszewskiego z zespołu WEEKEND. Kolejnym wielkim hitem stały się „Kanikuły” po Polsku, czyli „Zaufaj mi”, gdzie słowa są również dziełem Czarka. Wokal, który słyszymy w tej piosence, to głos Darka. Jarka możemy zobaczyć jako głównego bohatera teledysku lub usłyszeć w piosence „Inny świat”. Arka natomiast można posłuchać w utworze „Kropla łzy”, do której sam ułożył słowa.
We wrześniu 2007 roku zespół CLIVER wydał swoją pierwszą płytę zatytułowaną „Kanikuły”. Z tego właśnie krążka pochodzą wszystkie wyżej wymienione utwory. Wydaniu płyty towarzyszył koncert w opolskim amfiteatrze na imprezie „Disco Vanila Party”, zorganizowany przez firmę Vanila Records, wydawcę pierwszej płyty zespołu CLIVER.
W 2009 roku została wydana druga płyta p.t.: “Pokaż jak się kręcisz”, zawierająca tytułową piosenkę oraz takie hity jak: “Weekend playboya” czy “Nimfomanka” i “Ogrodnik”. Od 2009 roku grupa Cliver wspólpracuje z innymi zespołami, tworząc wspólnie utwory. Do duetu z zespołem MIG p.t.: “Pijemy do samego dna” został nakręcony teledysk, który cieszy się bardzo dużą popularnością.

Tomasz Niecik


Artysta wielowymiarowy. Jego niecodzienna osobowość przejawia się w wielu dziedzinach. Początkowo tancerz wielu komercyjnych produkcji, obecnie wokalista i twórca płyty. Jego debiutancki album “KAWALERZY” to prawdziwy przełom w tym gatunku muzycznym. Pierwszy singel “Czarna Inez” jest obecnie przebojem i zapowiedzią świetnej płyty. Można go usłyszeć w wielu stacjach radiowych, klubach i dyskotekach. Jest chętnie granym utworem przez dj’ów w Polsce jak i zagranicą.

Na jego koncertach panuje wspaniała atmosfera dobrej zabawy i humoru. Sam wkłada całe serce na scenie dla swoich odbiorców, sprawiając że czas spędzony razem z nim to niezapomniane przeżycie. Dlatego też jest tak popularny i lubiany przez widzów. Podczas jego występów można zobaczyć swietne show w wykonaniu tancerzy. Są oni nieodłączną częścią widowiska.

Produkcją muzyczną zajął się jeden z najlepszych twórców dźwięku mijającej dekady.

Po tym jak jego album ujrzał światło dzienne stało się proste, że mamy do czynienia z nowo-wschodzącą gwiazdą. Sam o sobie mówi: “Chcę aby każdy kto będzie bawił sie przy mojej muzyce, znalazł sie po radosnej stronie życia”. Zaczęła się nowa era razem z nadejściem Tomasza Niecika.