Koncerty

Pracuję od wielu lat na terenie całej Polski jako niezależny wykonawca oraz twórca popularnej muzyki tanecznej, zasadzając się głównie w nurcie disco polo. Pracuję na swoją markę i popularność od wielu lat – jako wykonawca coverów muzyki tanecznej. W roku 2016 opracowałem swój autorski projekt „Zabawimy się”, który stanowi początek cyklu muzycznego w odradzającym się współcześnie nurcie muzyki disco polo. Moja muzyka disco polo – to przede wszystkim prostota przekazu, którym docieram do zróżnicowanej grupy odbiorców, bez względu na wiek … Zróżnicowana dynamika moich piosenek, pobudzające rytmy oraz olbrzymi potencjał energetyczny mojej osobowości scenicznej – to podstawowy klucz, jakim otwieram każdy swój koncert czy imprezę taneczną w rytmie disco …

Jestem przekonany, że Twoja impreza z moim udziałem – jest w stanie spełnić oczekiwania wszystkich zaproszonych przez Ciebie gości. Dlatego już teraz zapraszam Cię do zapoznania się z moimi najnowszymi wykonaniami, terminarzem oraz do bezpośredniego kontaktu, w celu ustalenia warunków naszej współpracy.
Dodatkowo mój występ może zostać rozbudowany poprzez udział dodatkowych członków zespołu, śpiewających oraz grających na różnorodnych instrumentach.

Więcej informacji zobaczysz na mojej stronie dotyczącej muzyki Disco Polo:
https://www.facebook.com/TALARDISCO